Pelinsan Elektronik üretimi olan PCOM Ka Band GPS’li Otomatik Anten, içerisindeki GPS ve diğer sensörler sayesinde anten kontrol ünitesinde tanımlanmış uydunun konumunu tek tuşla otomatik olarak bulmakta ve eşleşmektedir. PCOM Ka Band GPS’li Otomatik Anten, 40 derece eğime kadar otomatik olarak uyduyu bulabilmektedir. PCOM Ka Band Anten’inizi aracınıza kolayca monte edebilir veya dilediğiniz aracınızı canlı yayın sistemine dönüştürebilirsiniz. Hizmet alacağınız uyduya anten kontrol ünitesinden manuel olarak ya da otomatik olarak bağlanarak Ka-Band ile yüksek internet hızından dilediğiniz yerde yararlanabilirsiniz.

Canlı yayın aracı; olay, toplantı veya etkinlik gibi durumların televizyon ve radyolara aktarılması için kullanılan, özel donanıma sahip araçlardır. Maç, konser gibi etkinliklerde de sık sık kullanılmaktadır. Bir televizyon binasında bulunan reji odasındaki hemen hemen tüm ekipmanlara sahip olabilmektedir. Kullanım alanı fazladır ve canlı yayın aracı teknolojisi günden güne gelişmektedir. Bu araçlar uydu veya internet üzerinden canlı yayın yapabilir. Bir kameralı veya birden fazla kameralı çekimler yapmaya müsaittir.

Canlı yayın haberleri risk alınmayacak kadar hassastır ve belli bir planlamaya genellikle müsait değildir. Bu yüzden aracın sağlam ve güvenilir olması oldukça önemlidir. Olay anında gerekli noktaya hızlı ve güvenli şekilde ulaştıran ve aynı zamanda çekim esnasında çeşitli kopmalar ve arızalar yaşatmayacak araçlar tercih edilmelidir. Yayınlar için aracı satın almanın yanında kiralama seçeneği de mevcuttur.

BT güvenliği, uzaktan canlı yayın ve özel benzersiz gömülü çözümler için yenilikçi teknoloji geliştiriyoruz.

Soliton, dünya çapında birçok sektöre hizmet veren lider bir Japon teknoloji şirketi olarak, şirket kaynaklarını ve verilerini harici BT güvenlik tehditlerinden korumak için BT güvenlik çözümlerine öncülük etti ve son zamanlarda canlı yayın pazarı için ilk mobil H265 HEVC çözümünü sundu. Soliton birçok pazarda yenilik yapmaya devam ediyor ve ürünlerimiz sürekli değişen bir dünyaya hizmet etmek için Araştırma ve Geliştirmeye güçlü bir vurgu yaparak büyümeye ve yenilik yapmaya devam ediyor.
Merkezi Tokyo, Japonya’da bulunan şu anki CEO’muz ve kurucumuz Dr. Nobuo Kamata, 30 yılı aşkın süredir teknoloji odaklı bir lider ve öncüdür.

Cerevo (Tüketici Elektroniği REVOlution), insanların yaşamlarını dönüştürmek için sürekli olarak yenilikçi ürünler ve çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Cerevo, başlangıcından bu yana henüz internete bağlanmamış cihazlara iletişim yetenekleri ekledi ve yenilik yapan ve yeni değer sağlayan IoT ürünleri yarattı.

Cerevo, Mayıs 2018’de 10. yılını kutladı ve IoT ürünlerinin yarattığı yeni fırsatların nasıl hayata geçirileceğini yeniden düşünme fırsatı buldu. Bazen henüz mevcut olmayan yeni cihazlar gereklidir, bu cihazlar için servislerin yaratılması gerekir ve halihazırda kurulmuş servislerin ötesinde yeteneklere sahip yeni cihazlara ihtiyaç duyulabilir.

İnsanların yaşamlarını dönüştürme hedefimize ulaşan yeni çığır açan ve donanım, yazılım ve hizmetler üreten IoT ürünlerini geliştirmeye devam etmeyi amaçlıyoruz.

Blackmagic, yaratıcı video teknolojisi alanında dünyanın ileri gelen öncüsü ve üreticisi olma yolunda hızla büyümüştür. Bu başarının sırrı, felsefemizin alışılmışın dışında ve basit olmasıdır – yani, gerçek yaratıcılığın gelişmesine yardımcı olmak.

Blackmagic Design’nin kurucuları, post-prodüksiyon kurgulama ve mühendislik alanlarında uzun bir geçmişe sahipler. Blackmagic; üst düzey telesine, film ve post-prodüksiyondaki kapsamlı deneyimi ve kusursuzluğa olan büyük tutkusuyla, endüstriyi sonsuza kadar değiştirmek üzere yola çıktı.

Kaliteye ve istikrara kendini adamış ve bunların en çok hangi alanda ihtiyaç duyulduğuna yoğunlaşan bir firma olarak, Blackmagic endüstrinin en çok konuşulan ürünlerini geliştirmeyi başarmıştır. Dünyaca ünlü, rakipsiz codec’leriyle Blackmagic; Blackmagic yazılım ve donanımları üzerine yapılandırılmış üstün kalitede ve uygun maliyetli kurgulama sistemlerini hayata geçirdi.

Blackmagic, 2002 yılının Kasım ayında DeckLink görüntü yakalama kartını piyasaya sundu ve böylelikle tek başına, tam 10 bit sıkıştırılmamış videonun bir Macintosh OS X™ sisteminde, uygun fiyatla çalıştırılmasını hayal olmaktan çıkardı. Blackmagic Design’in, “yaratıcı kurguculara ve tasarımcılara en iyi kalitedeki araçları sunmak için her ne gerekiyorsa” geliştirilmesini öngördüğü felsefesi sayesinde, DeckLink kartı piyasanın en çok rağbet gören ürünlerinden biri haline gelmiştir.

Fortinge, yayıncılık sektöründe ürün geliştiren yenilikçi bir şirkettir.

Amacımız basit: ürünlerimizin yanı sıra hizmetimizi de sürekli geliştirip iyileştirerek pazarda lider olmak.

Bizi rakiplerimizden ayıran nedir? Tecrübe avantajına sahibiz.

Ar-Ge konusunda yıllarca pratik deneyime sahip elektronik ve yazılım mühendislerimiz var. Ergonomik, sezgisel ürünler ve çözümler üreterek öğrendiklerimizi müşterilerimize aktarıyoruz.

Ne söyleyeceğinizi de önemsiyoruz. Şirket olarak güçlü yönlerimizden biri, sizden ve müşterilerimizden gelen geri bildirimleri ne kadar ciddiye aldığımız ve bu bilgileri hizmetimizi geliştirmek için kullandığımızdır. Müşterilerimizin isteklerine anında cevap veriyoruz.

Fortinge hem donanım hem de yazılım çözümleri sunar, böylece üretimden yayına ve sunuma kadar yolun her adımına yardımcı olabiliriz.

Şimdiden çok şey başardık ve bu kadar kısa sürede ne kadar ilerlediğimize baktığımızda gurur duyuyoruz.

Ama bunu söyleyerek, buradan nereye gideceğimizi de görmek için sabırsızlanıyoruz!

Ascendent Technology Group Inc., CCTV endüstrisine yenilikçi ve gelişmiş ürünler ve teknolojiler sağlamayı taahhüt eden dinamik ve hızlı büyüyen bir şirkettir. Ürün geliştirme ve müşteri memnuniyetinin agresif arayışına olan bağlılığıyla Ascendent, sektör lideri olmaya devam ediyor. Gelişmiş ürünlerimizin en karmaşık güvenlik taleplerine basit çözümler sağladığına inanıyoruz. Ascendent, olağanüstü müşteri hizmetleri ve profesyonel kalitede ürünler sunmaktan gurur duyar.

Çözüm Sağlayıcı

Her şeyden önce Ascendent bir çözüm sağlayıcıdır. Ascendent, rakiplerimize göre çok daha az zaman ve maliyetle özelleştirme sunar. Ascendent’in özelleştirilmiş yaklaşımı, üreticilerin spesifikasyonları ve sınırlamaları yerine gereksinimlerinize göre eksiksiz bir uçtan uca çözüm tasarlamamıza ve yapılandırmamıza olanak tanır. Kritik altyapı ve teknolojik uzmanlığa ilişkin derinlemesine bilgimiz ile Ascendent, sürekli olarak eksiksiz çözümler geliştirmekte ve üretmektedir ve endüstriyelden küresel işletmeye kadar her türlü uygulamaya uygun ürünler tasarlayabilir.

Olgun ve Kararlı

Ascendent’in dijital video çözümleri, birçok dikey pazar ve sektörde uzun ve gurur verici bir başarı geçmişine sahiptir. Ascendent’in ürünleri olgun ve kararlıdır ve benzersiz performansları ve efsanevi güvenilirlikleri nedeniyle 13 yıldır kritik görev ortamlarında kullanılmaktadır. Ascendent, DVR’lerin 7/24 çalışması gerektiğini anlıyor ve benzersiz güvenilirlik için Raid 5 yedekli işletim sistemi, katı hal sürücüleri ve çift güç kaynakları gibi bir dizi isteğe bağlı özelleştirme sunuyor.

Fujifilm Avrupa: birçok farklı alanda kalıcı bir büyüme ve dönüşümün başarı öyküsü! İlk kurulduğunda fotoğraf filmleri alanında faaliyet gösteren Fujifilm, günümüzde birçok farklı alanda öncü konumuyla uluslararası bir kuruluş halini almıştır.
Fujifilm adını ilk kez film üreticisi olarak duyurmuştur. Artık bir imzası haline gelen yeşil renkli film kutuları dünyanın dört bir yanındaki mağazaların raflarında yerini alırken yeşil Fujifilm zeplini ise birçok spor etkinliğinde karşımıza çıkmıştır. Ancak 2000’li yıllarda dijital fotoğrafçılığın ivme kazanmasıyla birlikte film pazarı da daralmaya başladı. Fujifilm ise olağanüstü başarılı bir iş dönüşümüyle bu güçlüğün üstesinden gelmeyi başardı.

1969’da kurulan Nautel, son derece yenilikçi ürünler yaratmada 50 yılı aşkın deneyime sahiptir ve radyo yayını, navigasyon, sonar için yüksek güçlü, katı hal RF ürünlerinin tasarımında, üretiminde, satışında ve desteklenmesinde dünya lideri olarak ün kazanmıştır. ve endüstriyel uygulamalar .

Tasasız İletim

177 ülkede 16.000’den fazla müşteri, Kanada ve ABD’deki ISO 9001 tescilli üretim tesislerimizde sıkı kalite standartlarını karşılayan ve arktikten çöle ve ormana kadar değişen sert iklimlerde performans gösteren Nautel’in RF çözümlerine güveniyor.