1080 / 60p’ye kadar bilgisayarsız canlı akış ve kayıt

Canlı video akışı için bir PC veya akıllı telefon kullanırken, kararlılık ve taşınabilirlik veya pil ömrü, bunların tümü canlı akış performansıyla ilgili sorunlara neden olabilir. LiveShell X’i kullanmak, ek donanıma ihtiyaç duymadan istikrarlı ve güvenilir bir akış sağlar. AC gücü ile 7/24 veya LiveShell X’in yüksek kapasiteli dahili pilini kullanarak 6 saate kadar yayın yapın.

1080 / 60p’ye kadar H.265 / H.264 canlı kodlama

LiveShell X, 1080 / 60p’ye kadar akışı destekleyerek profesyonel kalitede video sağlar. Buna ek olarak, en yeni H.265 video codec desteği ile H.264 ile aynı kalitede videoyu yarı bit hızında veya H.264 ile aynı bit hızını iki kat daha yüksek video kalitesiyle yayınlayabilirsiniz. LiveShell X, mevcut akış hizmetleriyle uyumluluğu sağlamak için H.264 kodlamasını da kullanabilir.

3 adede kadar eşzamanlı akış

Çoklu akış işlevi, videoyu bir yedekleme sunucusuna gönderirken aynı anda birden fazla hizmete akış yapmanızı sağlar. Ayrıca, farklı bit hızlarında bir akış hizmetine birden çok akışı yayınlayabilirsiniz.

Canlı akış sırasında gerçek zamanlı kayıt (H.264 / H.265)

LiveShell X, yayınınızın yedek kopyasını oluşturmak veya daha sonra yayınlanmak üzere bir etkinliği kaydetmek için doğrudan bir microSD karta kayıt yapabilir. LiveShell X’i yalnızca kayıt amacıyla kullanırsanız, 1080 / 60p Full HD video kaydedilebilir. LiveShell X, son akış çıktısını kaydederek, ekrandaki logolar veya Dashboard aracılığıyla eklenen daha düşük üçüncü grafikler dahil yayınınızın tam bir kopyasını oluşturur.

6 saatlik yüksek kapasiteli pil

LiveShell X’in yüksek kapasiteli pili, önceki LiveShell cihazlarının akış süresini iki katına çıkararak tam şarj olduğunda 6 saate kadar kesintisiz çalışma süresi sağlar. Otomatik güç değiştirme özelliği, canlı akış sırasında AC adaptörünün bağlantısı kesilirse LiveShell X’in yayını kesintiye uğratmadan otomatik olarak pil gücüne geçeceği anlamına gelir.

Avuç içi boyutunda taşınabilirliğe sahip dayanıklı metal kasa

Metal kasa ve kompakt boyut, dayanıklılık ve taşınabilirlik sağlar, böylece canlı yayına başlamak istediğinizde ek ağır ekipmana ihtiyaç duyma endişesi yaşamazsınız.

M4 ve 1 / 4-20 UNC montaj seçenekleriyle LiveShell X, size son derece portatif bir hepsi bir arada film çekme, kayıt ve yayınlama çözümü sağlayan bir ayakkabı montajı kullanılarak kameralara takılabilir.

Çıkış işlevlerini izleyin

LiveShell X, bir monitör çıkış işlevine sahiptir, böylece canlı akışınızı veya kaydedilmiş videonuzu PC’nizde veya tabletinizde görüntülemek için VLC oynatıcısını kullanabilir ve videonuzu bir HDMI ekran veya video dağıtım cihazı kullanmadan neredeyse gerçek zamanlı olarak izlemenize olanak tanır. OLED ekranın üzerindeki 3 LED gösterge, akış çıkışınızla ilgili herhangi bir sorunda sizi hızlı bir şekilde uyarmak için renk değiştirir ve ses girişi, OLED ekranındaki tepe ölçer kullanılarak kolayca izlenebilir.

Otomatik bağlantı sürdürme ve analog LINE-IN

Güç veya ağ bağlantısı sorunları yaşarsanız, LiveShell X, güç veya ağ bağlantısı tekrar çevrimiçi olduğunda otomatik olarak yayına devam edecektir. Bu otomatik bağlantı sürdürme özelliği, harici sorunların, sorun çözüldükten sonra uzaktan çalıştırılan bir LiveShell X’i etkilememesi gerektiği anlamına gelir. LiveShell X ayrıca, harici mikrofonlardan ek ses beslemesi gibi analog ses girişi seçenekleri sunan 3,5 mm stereo LINE-IN girişine sahiptir.

Dashboard aracılığıyla yayınınızın tam kontrolü

LiveShell X’in web tabanlı kontrol paneli Dashboard’u kullanarak yeni başlayanlardan profesyonellere kadar herkes LiveShell X’in video kalitesini, ses seviyesini, bit hızını ve işaret zamanlamasını kontrol edebilir. Kullanıcılar, LiveShell X’i internet bağlantısı olan herhangi bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan Dashboard kullanarak uzaktan kontrol edebilir.

Daha düşük üçte bir ve diğer ekran grafikleri için destek

Dashboard’u kullanarak, kullanımı kolay arayüz aracılığıyla canlı yayınınıza altyazılar, logolar ve grafikler ekleyebilirsiniz.

LiveShell X, profesyonel ekran grafikleri için şeffaf PNG’leri destekleyen ilk LiveShell cihazıdır.

Kapalı ağ, çevrimdışı yayın için yerel mod

Yerel modda LiveShell X, harici sunucuya bağlanmaya gerek kalmadan kapalı bir yerel ağa yayın yapabilir. Kurumsal ağınız üzerinden güvenli bir şekilde video veya ses yayınlayın veya RTSP modunu kullanın ve LiveShell X, kendi medya sunucunuzu oluşturmak veya satın almak zorunda kalmadan özel yerel akış sunucunuz olarak işlev görebilir.

LiveWedge ile birleştirildiğinde güçlü 1080p yayın çözümü

LiveShell X’i LiveWedge ile birleştirmek, size 4 HDMI girişli 1080 / 60p mikser ve değiştiricinin yanı sıra 720p videoyu 3 ayrı akış hizmetine verme ve 1080p video kaydetme yeteneği sağlar. Ayrıca 1080 / 60p’de tek bir hizmete akış gerçekleştirerek video yakalamadan son çıktıya kadar size bir Full HD 1080 / 60p canlı video prodüksiyon paketi sunabilirsiniz.

Birden çok yayın hizmetini ve RTMP sunucusunu destekler

Ustream, YouTube Live, Twitch, Facebook *, Akamai ve Wowza gibi akış hizmetleri desteklenmektedir. Sunucunuz RTMP yayınını destekliyorsa, kendi sunucunuz üzerinden de canlı akış yapabilirsiniz. LiveShell X, FMS 4.5, Wowza 3.5 ve Red5 1.0RC2 sunucularında çalışmak üzere test edilmiştir. Test edilmiş yayın aşağıdaki gibidir;

Ustream – Niconico Canlı – YouTube Canlı – Twitcasting – Facebook – TAZE! – SERGİ SALONU – SmartSTREAM- J-Akış – Wowza – Akamai – Seğirme – ULIZA – Classtream – HAT CANLI

3G / 4G modem kullanarak kablosuz bağlantıyı destekler

LiveShell X’in varsayılan olarak desteklediği kablolu LAN ve kablosuz bağlantıya ek olarak, isteğe bağlı 3G / 4G USB modemin bağlantısını da destekler. Bir mobil bağlantı kullanarak canlı akış yaparken, üniteyi doğrudan 4G modem kullanarak bağlamak, akıllı telefon tethering yoluyla veya kablosuz olarak mobil yönlendiricilere bağlanmaya kıyasla daha kararlı iletişim sağlar. Modem USB üzerinden bağlandığında, güç LiveShell X’in kendisinden sağlanır, böylece yalnızca LiveShell X ve 4G modem ile tamamen kablosuz akış mümkündür.

Ürün PDF Dosyası

Ürünümüzün Tanıtım Videosu