Canlı Yayın Aracı Nedir ?

Canlı yayın aracı; olay, toplantı veya etkinlik gibi durumların televizyon ve radyolara aktarılması için kullanılan, özel donanıma sahip araçlardır. Maç, konser gibi etkinliklerde de sık sık kullanılmaktadır. Bir televizyon binasında bulunan reji odasındaki hemen hemen tüm ekipmanlara sahip olabilmektedir. Kullanım alanı fazladır ve canlı yayın aracı teknolojisi günden güne gelişmektedir. Bu araçlar uydu veya internet üzerinden canlı yayın yapabilir. Bir kameralı veya birden fazla kameralı çekimler yapmaya müsaittir.

Canlı yayın haberleri risk alınmayacak kadar hassastır ve belli bir planlamaya genellikle müsait değildir. Bu yüzden aracın sağlam ve güvenilir olması oldukça önemlidir. Olay anında gerekli noktaya hızlı ve güvenli şekilde ulaştıran ve aynı zamanda çekim esnasında çeşitli kopmalar ve arızalar yaşatmayacak araçlar tercih edilmelidir. Yayınlar için aracı satın almanın yanında kiralama seçeneği de mevcuttur.

PCOM Canlı Yayın Aracı Çözümleri

Pelinsan olarak sizlere canlı yayın aracı ve araç ekipmanları sunmaktayız. Aracı satın aldıktan sonra vereceğimiz eğitim ve satış sonrası hizmetlerimiz ile herhangi bir sorun anında da her zaman destek bulabileceksiniz. Size özel çözümlerimiz ile ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan araçlar için projeler üretiyor, teknik destek konusunda da her zaman elimizden geleni yapıyoruz. Canlı yayın aracı içerisinde kullandığımız ekipmanları özenle seçiyor ve araç içi konforunuzu da önemsiyoruz.

Pelinsan olarak yılların verdiği tecrübe ile sizleri ve ihtiyaçlarınızı anlıyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak her zaman yeni projeler üretiyor ayrıca size özel üreteceğimiz projeler için de her zaman hazır bekliyoruz. Bütçenize özel çözüm seçeneklerimiz ve piyasadaki en uygun fiyatları sağlayabiliyor oluşumuz ile sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmek için buradayız.

Canlı yayın aracı kiralama fikrinizde de buradayız. Burada Kaband canlı yayın aracı, Pcom canlı yayın aracı gibi farklı canlı yayın arabası seçenekleri bulabilirsiniz. Ürünlerimiz ve ekipmanlarımız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Canlı yayın arabası konusundaki görüşleriniz, fikirleriniz ve canlı yayın aracı satın al istekleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız. Kaliteli ve güvenli ekipmanlar için lütfen bizimle irtibata geçin.

Mobil Ka-Band İnternet Hizmeti

Pelinsan Elektroink Ka-Band yüksek hızlı uydu internetini ayaginiza getiriyor!

Etkinlik, fuar veya organizasyonlarınız için 20 Mbit download ve 6mbit upload hızlarına sahip uydudan yüksek hızlı internet sistemlerimizi kiralayabilirsiniz. Dilediginiz zamanda dilediginiz yerde Ka-Band uydu internetinden yararlanmak icin en az bir hafta oncesinden bizimle iletisime gecin, teknik ekibimiz dilediğiniz herhangi bir alana uydu anten sistemlerimizi kursun ve kablosuz modemlerle bulunduğunuz ortamda yüksek hızlı internetinizi Wi-Fi ile kullanma sansina sahip olun. 60 gb ile 125 gb kotalı paketlerimizden dilediğinizi seçebilir veya daha farkli kullanim ihtiyaclariniz icin bizimle iletisime gecebilirsiniz.